Řekly o nás

Ráda bych touto formou poděkovala za profesionální péči, které se mi dostává ve společnosti ProfiGyn.
Díky systému objednání na přesný čas vyšetření jsem ani neměla čas užít si krásné a "protistresově" zařízené čekárny.
Sympatická a vstřícná sestřička a milá profesionální paní doktorka Nouzová jsou zárukou, že se člověk cítí na úrovni, nemusí se stydět nebo bát vyšetření a domů odchází spokojen a s úsměvem.
Přeji hodně dalších úspěchů a samé milé klientky.

Jana Valentová

K MUDr. Nouzové chodím několik let, v poslední době jsem s ní prožila poměrně smutnou situaci a událost a musím říct, že její přístup byl velice lidský, empatický a ohleduplný. Spolu s genetičkou a gynekoložkou specializující se na UTZ vyšetření se o mne v těžké chvíli postaraly velice pěkně a za to paní doktorce patří můj dík.

Lenka H.

Paní doktorku Nouzovou rozhodně doporučuji. Na její práci je vidět, že má zkušenosti a používá moderní postupy. Vždy vysvětlí co a proč dělá, event. jaké jsou alternativy. Nikdy jsem se u ní nesetkala s nelaskavým chováním a s touto výtkou nemohu souhlasit. Pokud problém nedokáže vyřešit sama, doporučí pacientky do GynCentra Hloubětín (to je velmi přívětivá instituce fungující i jako nemocnice). Mudr. Nouzová je velmi pečlivá a svědomitá. Při preventivní prohlídce u mne zachytila předrakovinný stav v děloze. Nejbezpečnějším řešením v mém případě nakonec byla hysterektomie. Tímto včasným zásahem se bujení nestačilo dále rozšířit. Jsem si vědoma, za co paní doktorce vděčím a chci všechny pacientky ujistit, že u ní budou v dobrých rukou.

Helena V.

facebook_page_plugin