Do ordinace ProfiGyn MUDr. Kamily Nouzové se lze objednat osobně, telefonicky nebo nově pomocí e-services (zpoplatněno).

Elektronické objednání je možné zde.

Pacientky, které si chtějí vyzvednout recept na antikoncepci či jinou dlouhodobě užívanou léčbu, domluvte se, prosím, předem telefonicky se sestrou, recepty tak budou připraveny a nebudete muset čekat na jejich vystavení.

Poslední pacientku objednáváme 30 minut pred koncem ordinačních hodin. Pacientky s akutnim problémem přijímáme po předchozí telefonické domluvě, a tímto se i omlouváme řádně objednaným klientkám za možnost nedodržení jejich času v těchto výjimečných případech. Výjimečně mužeme upřednostnit těhotnou či pacientku s malým dítětem. Velice si vážíme Vaší trpělivosti a děkujeme za laskavé pochopení.

Ke vstupnímu vyšetření Vás poprosíme o vyplění Dotazníku o Vašem současném zdravotním stavu. Prosíme, uveďte ve vlastním zájmu pravdivé informace, nezapomeňte na užívané léky, alergie, prodělané operační zákroky atd. Ke stažení je i zde.

Dalším dokumentem ke vstupnímu vyšetření je Informovaný souhlas s poskytováním zdravotní péče v ordinaci ProfiGyn (ke stažení zde), nezletilé klientky budou na tento souhlas potřebovat i podpis jednoho z rodičů (ke stažení zde).

Prosíme, prostudujte si před návštěvou naší ordinace standardy poskytované českýmu pojišťovnami a možnosti nadstandardních služeb. Děkujeme.

Seznam spolupracujících pojišťoven najdete zde.

Těšíme se na Vaši návštěvu :)

MUDr. Kamila Nouzová a tým ordinace ProfiGyn

facebook_page_plugin