Klientkám ProfiGyn se snažíme nabídnout vysoký standard a dostatek času na vyšetření a následnou konzultaci s doporučením odpovídající péče. Pacientky mají možnost vybrat si z několika programů, které vždy obsahují „nepodkročitelný“ standard hrazený z prostředků veřejného zdravotního pojištění a dle své volby si mohou vybrat i některý z komfortnějších nadstandardních programů.

Gynekologická prevence hrazená pojišťovnou

Gynekologická prevence s frekvencí 1x ročně, hrazená zdravotní pojišťovnou zahrnuje:

  • Doplnění informací o současném zdravotním stavu, prodělaných závažných onemocněních, operačních zákrocích a dlouhodobě užívaných lécích.
  • Mikroskopické vyšetření povrchu děložního čípku = kolposkopie, odběr stěrů z povrchu děložního čípku a z kanálku děložního hrdla. Oba stěry jsou natřeny na sklíčko a zafixovány chemickou látkou, vlastní odečet je prováděn ve specializované tzv. cytologické laboratoři, výsledek cytologie je obvykle k dispozici do 14 - 21 dnů.
  • Pohmatové bimanuální vyšetření pánve, s pohmatem dělohy, děložního čípku a tzv. oblastí vedle dělohy, kde jsou uloženy vejcovody a vaječníky (výtěžnost pohmatového vyšetření pánve je závislá na vrstvě podkožního a útrobního tuku dané pacientky).

Protože zdravotní pojišťovny v preventivní prohlídce nehradí ultrazvukové vyšetření malé pánve, doporučujeme ženám zvolit jeden z našich nadstandardních programů, anebo si ultrazvukové vyšetření uhradit zvlášť (vyšetření stojí 300 Kč).

Balíček ProfiGyn Balíček Těhotenství

facebook_page_plugin